Trasa 6. półmaratonu Lubelskiego. Na tych ulicach będą utrudnienia w ruchu drogowym

i

Autor: pexels.pl

Trasa "6. półmaratonu Lubelskiego". Na tych ulicach będą utrudnienia w ruchu drogowym

2022-10-12 13:19

W najbliższą niedzielę (16 października) odbędzie się „6. Półmaraton Lubelski”. Do udziału w biegach zgłosiło się wiele osób. W związku z tym na terenie miasta wystąpią utrudnienia w ruchu. Sprawdźcie, jaka będzie trasa półmaratonu.

Trasa „6. Półmaratonu Lubelskiego”

W związku z organizowanymi w niedzielę (16 października) zawodami biegowymi „6. Półmaraton Lubelski”, na terenie miasta wystąpią utrudnienia w ruchu. Biegi planowane są w godz. 9.00 – 12.00. Biegacze mają 3 godziny na pokonanie trasy o długości 21,0975 km.

W biegu prowadzone będą następujące klasyfikacje: generalna kobiet i mężczyzn oraz wiekowe kobiet i mężczyzn (16+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+). Przewidywana przez organizatorów liczba uczestników to około 800 osób. Podczas wydarzenia odbędą się także biegi dla dzieci młodzieży „Przez Metry po Kilometry”.

  • Trasa półmaratonu

Bieg rozpocznie się i zakończy na Stadionie Lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego, a jego trasa obejmie ulice: Piłsudskiego, Lubelskiego Lipca 80, okrążenie stadionu Arena Lublin, Stadionową, Muzyczną, Nadbystrzycką, wlot ul. Romantycznej, wąwóz Rury – al. Miast Partnerskich, Juranda, Zana, Nadbystrzycką, Jana Pawła II, Roztocze, Orkana, Armii Krajowej, Bohaterów Monte Cassino, Wileńską, Głęboką, Ochotniczą, Szczerbowskiego i Piłsudskiego.

Mapę trasy znajdziecie także poniżej.

Trasa 6. półmaratonu Lubelskiego

i

Autor: internet / www.maraton.lublin.eu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE