Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Te sklepy będą otwarte 1 listopada. Sprawdź, zanim pójdziesz na zakupy

2022-10-20 14:00

Przełom października i listopada to wyjątkowy czas, w którym większość z nas obchodzi obrzędy związane ze świętem Wszystkich Świętych. Warto wiedzieć, do jakiego sklepu iść, jeśli w natłoku kupowania zniczy i kwiatów na groby zapomnimy kupić chleb lub mleko. Podpowiadamy, które sklepy będą otwarte 1 listopada 2022 roku.

Które sklepy będą otwarte 1 listopada?

W Polsce 1 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy. Mimo tego, że w tym roku dzień ten wypada we wtorek to wiele sklepów pozostanie zamkniętych. Duże sieci sklepów nie już zapowiedziały, że tego dnia nie zrobimy w nich zakupów. Tego dnia będą zamknięte galerie handlowe i wielkopowierzchniowe markety.

1 listopada zamknięte będą sklepy takich popularnych sieci jak: Aldi, Auchan, Biedronka, Carrefour, Dino, Kaufland i Lidl. Jeśli tego dnia będziecie chcieli zrobić zakupy, to może okazać się to nie lada wyzwaniem. Warto pamiętać, że większość sklepów (także tych prywatnych) może być 1 listopada nieczynnych.

  • W tych miejscach zrobisz zakupy 1 listopada

Żeby kupić coś w sklepie spożywczym tego dnia należy udać się do osiedlowych sklepików, gdzie ich właściciele mogą zdecydować się na otwarcie i osobistą obsługę klientów. Jak co roku prawdopodobne otwarta będzie większość sklepów sieci Żabka. W tym wypadku decyzję o otwarciu sklepu Żabka 1 listopada 2022 podejmują franczyzobiorcy. Informacje o godzinach otwarcia Żabek we Wszystkich Świętych 2022 będą dostępne w poszczególnych placówkach i na stronie www.zabka.pl.

Drobne zakupy będziemy mogli zrobić tego dnia również na stacjach benzynowych. Jeśli chcecie uniknąć czekania kilkunastu minut w kolejce, to zdecydowanie lepiej będzie zrobić zakupy dzień wcześniej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE