Piknik rowerowy w Złocieńcu

i

Autor: MŁ

rower

Takiej imprezy w Lublinie jeszcze nie było! Rowerowy Pchli Targ

2024-04-03 11:04

Chcesz pozbyć się roweru albo akcesoriów związanych z jazdą na dwóch kółkach, ale boli cię głowa na myśl o robieniu fotek i publikowaniu ogłoszeń? To zadziała lepiej niż tabletka: niedługo I Lubelski Rowerowy Pchli Targ.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia w godz. 12-17 w Bike Parku przy ul. Janowskiej. Na pchlim targu będzie można sprzedać albo wymienić rowerowy dobytek, którego chcemy się pozbyć.

Jest to inicjatywa oddolna, integrująca rowerową społeczność. Celem wydarzenia jest propagowanie idei „Zero waste”, która nie dotyczy tylko żywności. Dajmy naszym rowerowym częściom/akcesoriom drugie życie celem ochrony naszego środowiska. Jeśli są one w dobrym stanie, to z pewnością posłużą jeszcze innym – piszą osoby organizatorskie z fan page’a Rowerowy Lublin.

Wystawcy i wystawczynie będą mogli wyłożyć swoje sprzęty na stoiskach, ale obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy, więc nie jest powiedziane, że na pewno uda się załapać – najlepiej o takim zamiarze dać znać osobom organizatorskim, żeby mogły przygotować jak najwięcej miejsc. W trakcie kiermaszu będzie płonąć ognisko, ale wyżywienie jest we własnym zakresie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zobacz zdjęcia: Rowerowe Topienie Marzanny w Lublinie. Lubelscy rowerzyści otworzyli sezon!

Otworzyli nowy most w Warszawie. Wielkie tłumy na otwarciu nowej kładki dla pieszych i rowerzystów