Śnieżny Lublin wieczorową porą. Zobaczcie, jak baśniowo wygląda miasto! [DUŻO ZDJĘĆ]

2022-12-11 21:18

W weekend w Lublinie pojawiły się intensywne opady śniegu. Biały puch otulił dachy, drzewa i ulice w całym mieście, a w połączeniu ze świątecznymi iluminacjami, jakie od kilku dni zdobią centrum, stworzył baśniowy klimat - szczególnie wieczorem! Zobaczcie na naszych zdjęciach, jak pięknie wygląda śnieżny Lublin po zmroku!

„Bitwa” na śnieżki, jazda na sankach albo zwyczajne wyjście na spacer po zaśnieżonym mieście. W ten weekend w Lublinie jest mroźnie, ale pięknie! Pokryte śniegiem miasto tworzy prawdziwie magiczny klimat. Choć w związku z intensywnymi opadami warunki na drogach nie należą do najłatwiejszych, to warto docenić walory wizualne miasta otulonego białym puchem.

Spacerując po Starym Mieście i lubelskim deptaku nie sposób nie zauważyć, że świąteczne iluminacje w śnieżnej odsłonie zyskały dodatkowy urok, a całe miasto wygląda jak z baśni! Zobaczcie zdjęcia z wieczornego spaceru po śnieżnym Lublinie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE