Samochód rozbił się na barierze energochłonnej. Kierowca miał ponad 2 promile

2023-01-23 13:08
Samochód rozbił się na barierze energochłonnej
Autor: Lubelska policja kolaż

41-latek z powiatu zamojskiego wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jazdę zakończył uderzając w barierę energochłonną, w wyniku czego uszkodzony został cały przód pojazdu.

Z ustaleń policjantów wynika, że w niedzielne popołudnie w Żdanowie (pow. zamojski) kierowca fiata, jadąc w kierunku miejscowości Mokre nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem i rozbił pojazd na barierze energochłonnej. W wyniku zdarzenia uszkodzony został cały przód auta, a także bariera.

W miejscu zdarzenia przez kilka godzin obowiązywał ruch wahadłowy. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych. 41-latek kierujący fiatem jechał sam.

– Okazało się, że mężczyzna był pod działaniem alkoholu. Wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile. Stracił już prawo jazdy – informuje st. asp. Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

41-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia, otrzymanie zakazu prowadzenia pojazdów i wysoka kara finansowa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE