Rozpoznasz auto po logo? Fani motoryzacji na pewno poradzą sobie z tym quizem!

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

Rozpoznasz te auta tylko po logo? Fani motoryzacji na pewno poradzą sobie z quizem!

2024-03-01 16:34

Kiedyś auta były synonimem luksusu, a teraz są czymś powszechnym, co można zobaczyć każdego dnia na ulicy. Marek i modeli jest tak dużo, że rzadko widzi się dwa takie same auta obok siebie. Interesujesz się motoryzacją? Sprawdź w quizie, czy bezbłędnie rozpoznasz markę samochodową wyłącznie po jej logo!

Pierwszy samochód na świecie powstał we Francji prawie 250 lat temu! Miał ładowność 4 ton i poruszał się z prędkością 3,6 km/h. Od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło. Teraz samochody nie przypominają w ogóle tych sprzed lat. Ich kształty są bardziej opływowe, silniki są mocniejsze, komfort i bezpieczeństwo zdecydowanie wzrosły.

No i oczywiście ceny się zdecydowanie zmieniły! Jednak pomimo tych wszystkich różnic (a może i przez nie) w każdym domu jest przynajmniej jeden samochód. Auta zastawiają parkingi, tłoczą się na ulicach i są stałym elementem miejskiego krajobrazu. 

Lubelskie. Zuchwały złodziej ukradł auto ze stacji paliw. Właściciel zdębiał

Wielu kierowców ma swoje preferencje, co do ulubionych marek samochodów i z łatwością jest w stanie rozpoznać je po samym logo. Rodzajów jest mnóstwo, ale widząc je codziennie na ulicy, można z łatwością przyporządkować określony znak do firmy, która wyprodukowała dane auto.

Jesteś znawcą motoryzacji? A może masz po prostu dobrą pamięć wzrokową i chcesz się sprawdzić, czy rozpoznasz marki samochodów po logo? To koniecznie rozwiąż ten QUIZ! Fani motoryzacji będą mieć na pewno maximum punktów!

Quiz motoryzacyjny. Czy rozpoznasz markę samochodową po logo?

Quiz. Czy rozpoznasz markę samochodową po logo?

Pytanie 1 z 11
Która marka samochodów posługuje się tym logiem?
Marki samochodów quiz

Zobacz także: Kocham swoją FSC! Tak wyglądał zlot pojazdów z czasów PRL w Lublinie!

Listen on Spreaker.