McDonald

i

Autor: Canva

drogi

Nowy McDonald’s w woj. lubelskim. Powstanie przy S19

2023-11-20 20:50

MOP Obroki Wschód i MOP Obroki Zachód szykują się do rozbudowy. W pobliżu jednego z nich ma powstać McDonald’s.

Jak informuje portal Spotted Lublin, wpłynął już wniosek o przebudowę MOP-u Obroki Wschód w kierunku Lublina. Ma tam powstać stacja paliw z niezbędną infrastrukturą. Te formalności nie zostały jeszcze dopełnione w przypadku MOP-u Obroki Zachód w kierunku Kraśnika, ale tam roboty mają wyglądać podobnie.

MOP-y na S19. Orlen i McDonald's

Paliwo na planowanych stacjach będziemy lać z dystrybutorów Orlenu, który wygrał przetarg na dzierżawę. Zanim jednak na S19 zobaczymy biało-czerwone logo, upłynie trochę czasu – stacje mają zacząć obsługiwać podróżnych jesienią 2024 r.

Również wtedy możemy spodziewać się otwarcia nowej restauracji McDonald’s. Jak wyjaśnił Orlen redakcji Spotted Lublin, w wyniku nawiązania współpracy z siecią lokal będzie uzupełniał ofertę gastronomiczną koncernu. Stanie obok MOP-u Obroki Zachód w kierunku Kraśnika.

McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE