ZDJĘCIA

MotoMikołaje 2023 w Lublinie. Śnieżyca im niestraszna! Zawieźli prezenty do pogotowia opiekuńczego. Zobacz zdjęcia

2023-12-03 16:30

Lubelscy MotoMikołaje nie zawiedli! Pomimo śnieżycy zmotoryzowani miłośnicy jazdy (nie tylko) na dwóch kółkach zebrali się na pl. Zamkowym w Lublinie w strojach mikołajów, by wspólnie zawieźć i rozdać prezenty podopiecznym lubelskiego pogotowia opiekuńczego. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

W niedzielę (3 grudnia) na pl. Zamkowym w Lublinie w południe królował kolor czerwony. Dlaczego? To zasługa stowarzyszenia Moto Inicjatywa, którzy już po raz 16. w historii zorganizowali „MotoMikołajki”. W ramach akcji miłośnicy jednośladów przebrani w stroje mikołajów zebrali prezenty w postaci m.in. słodkich upominków i zabawek, by wspólnie zawieźć je i rozdać podopiecznym pogotowia opiekuńczego, działającego przy ul. Kosmonautów w Lublinie.

Świdnik pobiegł dla Ali w Charytatywnym Biegu Mikołajkowym

W tym roku „MotoMikołajki” odbyły się w śnieżnej scenerii. Mimo intensywnych opadów śniegu i trudnych warunków na drogach, nie brakowało chętnych do niesienia uśmiechu dzieciom. Podczas wydarzenia, tuż przed tym, jak MotoMikołaje wyruszyli w drogę, nie mogło zabraknąć także tradycyjnego zdjęcia ekipy na schodach prowadzących do lubelskiego zamku.

Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia!