Moto Session w Lublinie. Ryk silników, pisk opon i tłumy zwiedzających!

2022-10-01 22:10

Kolejna edycja Moto Session trwa w najlepsze! W ten weekend w Targach Lublin pojawiły się tłumy miłośników luksusowych aut, klasyków światowej motoryzacji oraz driftów. Zobaczcie naszą fotorelację!

Moto Session to wielka gratka dla fanów motoryzacji. Hale Targów Lublin 1-2 października wypełniły się imponującymi pojazdami. Podczas wydarzenia można zobaczyć na żywo szereg luksusowych aut i motocykli, bolidy Formuły 1 oraz zabytkowe pojazdy, a także skorzystać z symulatora jazdy na jednym kole. Przewidziano także panele dyskusyjne z twórcami internetowymi, prowadzącymi w serwisie YouTube kanały o tematyce motoryzacyjnej: Adamem Strzeleckim („Strzelecki Garage”) oraz Sebastianem „Kicksterem” Kraszewskim.

Kultowy już punkt programu Moto Session stanowią pokazy driftu i stuntu motocyklowego. W ten weekend lubelscy fani ekstremalnych przeżyć co chwilę mogą zobaczyć m.in.: drift taxi czy drift truck oraz klasyczne driftowanie, a nawet zaczerpnąć tej adrenaliny jako pasażerowie!

Moto Session trwa jeszcze w niedzielę w godz. 10-18. Bilety w cenach: 40 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) i 100 zł (rodzinny) do kupienia w kasach Targów Lublin lub online na stronie tobilet.pl.

Zobaczcie naszą fotorelację!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE