Miasto movie świętuje 10 urodziny

2022-09-27 16:16
Miasto movie świętuje 10 urodziny
Autor: fot. Warszaty Kultury

Zaczęło się od pokazu filmu "Lisbon Story". Później były cykliczne wieczory z filmem, kino plenerowe, pokazy dla najmłodszych, czy kino z muzyką na żywo. I tak już 10 lat. Swoje okrągłe urodziny obchodzi właśnie projekt Miasto movie. Z tej okazji Warszty Kultury przygotowały specjalny, urodzinowy program.

- Dokładnie 3 października 2012 roku wyświetliliśmy pierwszy film. Było to "Lisbon Story". Teraz, 10 lat później od tego filmu zaczniemy świętowanie, więc już 3 października, w poniedziałek "Lisbon Story" rozpocznie ten urodzinowy cykl - mówi Rafał Chwała z Warsztatów Kultury. - Następny film "Na noże" zobaczymy w środę o godzinie 19:00. W czwartek o godzinie 20:00 dwa filmy z kaset VHS, czyli "Zabójcza broń" i "Szklana pułapka". W piątek zapraszamy na specjalny urodzinowy maraton filmowy, gdzie wyświetlimy film "Żeby nie było śladów", "Boscy" oraz "Zagubiona autostrada". W sobotę 8 września impreza przebierana z muzyką filmową.

Szczegóły programu znajdziecie na stronie Warsztatów Kultury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE