Lubelskie: Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i odjechał nie udzielając mu pomocy

2022-08-07 14:13
Zdjęcie samochodu sprawcy wypadku
Autor: Canva / fot. Policja

Zatrzymano kierowcę, który najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku. 23- letni kierowca został zatrzymany przez policję po tym, gdy w Luchowie Górnym (woj. lubelskie) najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku.

Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku

23- letni kierowca został zatrzymany po tym, gdy w Luchowie Górnym (woj. lubelskie) najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku. 36-latek w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Jak poinformowała w niedzielę rzecznik prasowy aspirant Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Luchów Górny (pow. biłgorajski).

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia" - przekazała.

Kierującym samochodem marki mercedes był 23–letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

"Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy" - dodała.

36-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, na którego najechał zatrzymany mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policja ustala dokładne okoliczności i przebieg wypadku.

Wypadek autokaru z polskimi pielgrzymami w Chorwacji
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE