Objawienie w Parczewie? Podobizna Matki Bożej na drzewie

i

Autor: screen shorts youtube.com/Artur Stec Objawienie w Parczewie? Na drzewie widać podobiznę Matki Bożej

CUD?!

Lubelskie: Matka Boska objawiła się na drzewie? Ludzie już modlą się wokół niezwykłej podobizny [WIDEO]

2023-05-17 9:17

To właśnie tym nagraniem żyją obecnie internauci (nie tylko) z województwa lubelskiego. W sieci pojawiło się wideo przedstawiające drzewo, na którym wyryta została podobizna Matki Boskiej. Ponadto, wokół niej widać grono osób, które odmawiają modlitwę.

16 maja w sieci pojawiło się nietypowe nagranie. Na krótkim wideo widać drzewo rosnące w pobliżu jednego z bloków. Na ciemnym pniu w oczy rzuca się zagadkowy wizerunek, który odznacza się od całości jaśniejszym wzorem. Niektórzy uważają, że układa się on w podobiznę Matki Boskiej z aureolą, inni zaś twierdzą, że twarz bardziej przypomina Jezusa. Jak wskazują internauci, to zaskakujące „objawienie” można zobaczyć przy ul. Spółdzielczej w Parczewie.

Zobaczcie WIDEO:

Jednak to nie tylko tajemniczy wizerunek wywołuje dyskusje w sieci. Równie istotna dla internautów, jest druga część nagrania, bo choć wrzucone do sieci wideo trwa zaledwie kilkanaście sekund, to widać na nim nie tylko drzewo z wizerunkiem przypominającym twarz Matki Boskiej, ale także grupę osób, które zebrały się w niedalekiej odległości od drzewa, na którym widnieje ta niezwykła podobizna. W tle na nagraniu słychać natomiast dość wyraźnie odmawianą przez zebranych modlitwę.

Na miejscu pojawili się dziennikarze portalu parczew24.pl. Z relacji serwisu wynika, że niektóre osoby, które zgromadziły się wokół tajemniczego wizerunku, mają ze sobą Pismo Święte. - Wierzę, że to objawienie. O wszystkim dowiedziałam się od znajomych i wyszłam z domu.. To znak opatrzności bożej - powiedziała w rozmowie z portalem jedna z mieszkanek Parczewa.

A co na to wszystko przedstawiciele Kościoła? Odpowiedź w tym artykule!

Listen on Spreaker.