Lubelskie. Dostał ciosy młotkiem od byłego męża swojej partnerki. 60-latek zmarł w szpitalu

2023-01-24 15:46
pilne
Autor: Eska

Nie udało się uratować życia 60-latka, który w nocy został zaatakowany młotkiem przez byłego męża swojej partnerki. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 1.30 w nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z domów na terenie gminy Strzyżewice (pow. lubelski). Według ustaleń policji, 54-letni mężczyzna wszedł do domu i zaatakował podczas snu byłą żonę i jej partnera młotkiem, po czym uciekł. 52-latka przeżyła, a 60-letni mężczyzna został w ciężkim stanie przewieziony do szpitala. Natomiast ciało sprawcy znaleziono we wtorek rano nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Policja podała, że wykluczono udział osób trzecich.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka poinformowała PAP we wtorek popołudniu, że nie udało się uratować życia zaatakowanego 60-latka. Śledczy prowadzą dwa śledztwa w tej sprawie.

„Jedno dotyczy usiłowania zabójstwa byłej żony i zabójstwa jej konkubenta. Drugie postępowanie dotyczy śmierci 54-letniego sprawcy. W najbliższych dniach zaplanowano sekcje zwłok” – przekazała rzeczniczka, dodając, że trwa ustalanie motywu działania sprawcy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE