Lubelskie: BMW wyprzedziło policję na podwójnej ciągłej. Kierowca był zaskoczony wysokim mandatem

i

Autor: Lubelska Policja

Lubelskie: BMW wyprzedziło policję na podwójnej ciągłej. Kierowca był zaskoczony wysokim mandatem

2022-08-04 10:10

1200 złotych i 15 punktów karnych to kara za wykroczenia jakich dopuścił się 29-latek, który kierował BMW. Mężczyzna wyprzedził nieoznakowany radiowóz na linii podwójnej ciągłej i przekroczył dopuszczalną prędkość o 44 kilometry na godzinę.

W środę tuż po godzinie 8:00 na trasie Tarnogród – Różaniec kierujący BMW wyprzedził nieoznakowany radiowóz, którym jechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy. Mężczyzna popełnił wykroczenie, ponieważ wykonał manewr w miejscu, gdzie występuje linia podwójna ciągła.

Lubelskie. Jazda rowerem po przejściu zakończona zderzeniem

- Policjanci natychmiast użyli sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, żeby zatrzymać kierowcę, ten jednak przyśpieszył i łamiąc kolejne przepisy przekroczył dopuszczalną prędkość jadąc z prędkością 134 kilometrów na godzinę poza obszarem zabudowanym – informuje asp. Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej policji.

Po zatrzymaniu kierowcy okazało się, że to 29-letni mieszkaniec gminy Biszcza. Mężczyzna był zaskoczony całą sytuacją. Za popełnione wykroczenia otrzymał dwa mandaty na łączną kwotę 1200 złotych i 15 punktów karnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE