Lubelska policja jest w żałobie. Nie żyje ich współpracownik

i

Autor: Lubelska Policja

Lubelska policja jest w żałobie. Nie żyje ich współpracownik

2022-07-25 11:49

W poniedziałek rano na stronie lubelskiej policji są czarne barwy. Związane jest to ze śmiercią ich kolegi. - Z wielkim żalem żegnamy komisarz Marcina Szwajgier, który od ponad 17 lat służył w policji – informują jego współpracownicy.

- Komisarz Marcin Szwajgier był zawsze aktywny, chętny do pomocy kolegom oraz mieszkańcom nawet poza służbą. Był wyróżniającym się policjantem. Chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. To policjant, który pomaganie miał we krwi – wspominają go koledzy.

Funkcjonariusz przez większość czasu związany był z Komendą Miejską Policji w Lublinie. Przez pierwsze lata służył w pionie prewencji. Następnie doświadczenie zdobywał m.in. w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Lublinie. Od 2013 roku był policjantem Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie, gdzie realizował swoje pasje i przechodził kolejne szczeble kariery. Ostatnio zajmował stanowisko kierownika referatu.    

Zmarł po ciężkiej chorobie w wieku niespełna 45 lat, opuszczając pogrążoną w żalu rodzinę, ale też nas policjantów i pracowników policji.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w środę 27.07.2022 roku o godzinie 19 w Kościele pw. Św. Jakuba Apostoła w Lublinie przy ulicy Głuskiej 145.

Składamy najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE