Lubelska policja gra na klawiszach, rzuca bombką i puszcza oczko. Taki jest świąteczny teledysk

2022-12-22 12:37
Policja
Autor: Policja Lubelska

Magia świąt nie mija nawet komendy policji. Lubelscy mundurowi wysłali do mieszkańców i mieszkanek miasta muzyczną kartkę z życzeniami.

Piosenka nosi tytuł "Białe święta" i ma z policją dużo więcej wspólnego niż to, że leci w tle, kiedy policjanci składają życzenia. Muzykę skomponował młodszy aspirant Paweł Cieliczko, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Funkcjonariusz poza służbą ćwiczy muzyczne talenty, więc klimatyczny utwór śpiewa jego uczennica Kinga Wołoszyn.

Piosenka swoją stylistyką na pewno nawiązuje do lat 60., 70. Chcieliśmy ją utrzymać w takim vintage'owym klimacie. Piosenka świąteczna, ale również taka trochę zadziorna, dlatego ze też staraliśmy się pokazać naszą wokalistkę, która ma w głosie pewien pazur - powiedział Radiu Zet mł. asp. Paweł Cieliczko.

W klipie zobaczymy funkcjonariuszy miejskiej i wojewódzkiej Komendy Policji w Lublinie. Dla części z nich występ przed kamerą nie był pierwszyzną, bo występują też w filmach na policyjnym Tik Toku. Akcja teledysku jest skupiona wokół przerzucania do siebie bombki, ale to zajęcie nie przeszkadzało mundurowym w udzielaniu wywiadu, patrolowaniu drogi, wyjeżdżaniu na interwencję oraz puszczaniu oczka wśród policyjnych maskotek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE