Łęczna: W samochodzie pokłócił się ze swoją byłą partnerką. Zadał kobiecie dwa ciosy nożem

i

Autor: Policja Lubelska

ATAK NOŻEM

Łęczna: W samochodzie pokłócił się ze swoją byłą partnerką. Zadał kobiecie dwa ciosy nożem

2024-03-18 9:19

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzewanego o zaatakowanie nożem swojej byłej partnerki. Podczas kłótni mężczyzna miał zadać kobiecie dwa ciosy nożem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (15 marca) około godz. 16 w jednym z zaparkowanych samochodów w centrum Łęcznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że to właśnie w aucie doszło do kłótni pomiędzy 34-latkiem i jego byłą partnerką.

– W pewnym momencie mężczyzna miał nożem zaatakować partnerkę. Zadał jej dwa ciosy, odebrał telefon, a następnie uciekł. Kobieta zdołała jeszcze wysiąść z auta – informuje nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Lubelskie. Zuchwały złodziej ukradł auto ze stacji paliw. Właściciel zdębiał

Poszkodowana mieszkanka Łęcznej trafiła do szpitala. Na szczęście ciosy, które otrzymała, nie zagrażają jej życiu. Z kolei łęczyńscy policjanci razem z kryminalnymi z komendy wojewódzkiej skutecznie zajęli się ustaleniem miejsca przebywania sprawcy zdarzenia.

– Ustalili samochód, którym odjechał, a następnie miejsce pozostawienia auta. W sobotę 34-latek z gminy Mełgiew został zatrzymany informuje Fijołek.

W poniedziałek zatrzymany mężczyzna ma usłyszeć zarzuty.

Zobacz także: Do morderstwa przy ul. Kossaka w Lublinie doszło prawie 30 lat temu. Sprawca wreszcie znaleziony!