Klimatyczna farma dyń w Lublinie. To pierwsze takie miejsce w mieście! [ZDJĘCIA]

2022-10-15 17:39

Sezon na dynie trwa w najlepsze także w Lublinie! Pierwsza w mieście farma dyń przyciąga licznych odwiedzających. Atrakcji tu nie brakuje! Zobaczcie zdjęcia.

Pierwsza w Lublinie farma dyniowa funkcjonuje od początku października tuż przy hotelu Royal Botanic (ul. Północna). Jak sama nazwa wskazuje, można na niej znaleźć mnóstwo tych kolorowych warzyw o różnych wielkościach i w rozmaitych konfiguracjach! To klimatyczne miejsce cieszy się sporym powodzeniem, szczególnie w słoneczne dni, a dodatkowego uroku dodaje mu to, że jest położone na tle Ogrodu Botanicznego UMCS.

Dyniowe atrakcje dla najmłodszych

W każdy weekend na farmie dyniowej w Lublinie przygotowane zostały ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Dla przykładu, w tę sobotę i niedzielę trwa tu festiwal baniek mydlanych. Uśmiechy na twarzach dzieci malują (i to dosłownie!) animatorki przebrane w dyniowe stroje. Najmłodsi mogą także pobawić się na dmuchańcach. W trakcie pobytu na farmie można również skosztować herbaty i kawy dyniowej czy zjeść dyniową przekąskę.

Farma dyń w Lublinie będzie otwarta do końca października. Można ją odwiedzać codziennie w godz. 10-17. Wstęp jest biletowany. Bilet normalny kosztuje 20 zł.

Przejdźcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE