Sylwia Bober przygotowuje się do Miss Charm

i

Autor: Mateusz Kasiak/zdj. Facebook Sylwia Bober Jedna z sukni z Aterlier Madonna, którą Sylwia zabierze do Wietnamu

Jak idzie Sylwii z Lubelszczyzny na wyborach Miss Charm w Wietnamie? Są już pierwsze sukcesy

2023-02-13 15:27

Piękna 24-latka Sylwia Bober reprezentuje nasz kraj na konkursie Miss Charm w Wietnamie. Finał odbędzie się już 17 lutego, ale pierwsze sukcesy Polka ma już za sobą.

– Już nie mogę się doczekać wyjazdu, poznania nowej kultury i koleżanek ze wszystkich stron świat – mówiła w rozmowie z nami pod koniec stycznia.

Piękna Polka z Biłgoraja (woj. lubelskiego) ma już za sobą pierwsze tytuły. Dotarła do top 5 konkursu Miss Polonia, w którym zdobyła tytuły Social Media i Just Buy It.

Jej uroda została doceniona także w Wietnamie. W ostatnich dniach Sylwia Bober została wybrana do TOP5 w Swimsuit Competition na wyborach Miss Charm 2023! Na pokazie zaprezentowała się w kostiumie Gabbiano Swimwear! – czytamy na fanpage Miss Polonia.

Dziewczyny z całego świata wystąpią w preeliminacjach. Finalistki będą ogłoszone 17 lutego w czasie wielkiego finału.

Już teraz wiadomo w czym wystąpi nasza polska kandydatka. Zaprezentuje się w czerwonej kreacji od DeVu Diana Walkiewicz.

Miss z misją

Sylwia Bober jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Skończyła finanse i rachunkowość. Prywatnie kocha taniec i zwierzęta. Mówi biegle po angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Przede wszystkim udziela się też jako wolontariuszka.

To ważne, bo w ostatnich latach podczas konkursów piękności trzeba przedstawić projekty charytatywne.

– Liczą się empatia, chęć niesienia pomocy, serdeczność. Nie są to wyświechtane slogany – tłumaczy biłgorajanka

Sylwia od kilku już lat jest wolontariuszką w Biłgorajskim Azylu dla Zwierząt. Organizuje zbiórki i pomoc dla psów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE