Idąc na basen, siłownię czy łyżwy możesz pomóc dzieciom ze Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie

2022-11-27 18:00
Idąc na basen, siłownie czy łyżwy możesz pomóc dzieciom ze Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie
Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/PDPics

MOSiR Lublin chce rozgrzać serca pacjentów z oddziału psychiatrii dziecięcej. Ruszyła zbiórka darów dla dzieci i młodzieży tam przebywających.

- W ostatnim czasie oddziały psychiatryczne dla dzieci i młodzieży przechodzą prawdziwe oblężenie. Gro pacjentów to dzieci po próbach samobójczych lub nie radzące sobie z emocjami. We wszystkich przypadkach zawiedli dorośli i/lub system. Chcemy im udowodnić, że są ważne i doceniane - mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR w Lublinie. - Zbieramy NOWE artykuły szkolne, gry planszowe, poduszki, maskotki, ciepłe koce i wszystko inne podarunki, które choć odrobinę rozgrzeją ich serca.

Każdy, kto chce włączyć się w zbiórkę, może zostawić rzeczy w specjalnie oznaczonych miejscach w Aqua Lublin, FitGym, Icemania, Łabędzia i Arena Lublin. Zbiórka zakończy się 18 grudnia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE