Groźny lubelski pseudokibic zatrzymany. Policjanci odnaleźli go po latach

2022-09-23 11:22
Groźny lubelski pseudokibic zatrzymany. Policjanci odnaleźli go po latach
Autor: Lubelska Policja

Kryminalni zatrzymali 34-letniego pseudokibica jednej z lubelskich drużyn. Poszukiwany był za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w 2016 r. Do odbycia ma karę 4 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób w poniedziałek wieczorem znaleźli poszukiwanego mężczyznę.

Do zatrzymania doszło w rejonie szpitala przy ulicy Jaczewskiego w Lublinie.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że 34-letni to poszukiwany pseudokibic jednej z lubelskich drużyn ukrywający się poza granicami kraju przyjechał do Lublina.

Poszukiwany trafił przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w maju 2016 r. w pobliżu Skaryszewa. W wyniku pobicia zginął 33-latek ze Stalowej Woli.

34-latek był kompletnie zaskoczony w chwili zatrzymania. We wtorek został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 4 lat pozbawienia wolności.

Lublin: 54-latka zatrzymana za handel ludźmi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE