Groźny lubelski pseudokibic zatrzymany. Policjanci odnaleźli go po latach

i

Autor: Lubelska Policja

Groźny lubelski pseudokibic zatrzymany. Policjanci odnaleźli go po latach

2022-09-23 11:22

Kryminalni zatrzymali 34-letniego pseudokibica jednej z lubelskich drużyn. Poszukiwany był za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w 2016 r. Do odbycia ma karę 4 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób w poniedziałek wieczorem znaleźli poszukiwanego mężczyznę.

Do zatrzymania doszło w rejonie szpitala przy ulicy Jaczewskiego w Lublinie.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że 34-letni to poszukiwany pseudokibic jednej z lubelskich drużyn ukrywający się poza granicami kraju przyjechał do Lublina.

Poszukiwany trafił przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w maju 2016 r. w pobliżu Skaryszewa. W wyniku pobicia zginął 33-latek ze Stalowej Woli.

34-latek był kompletnie zaskoczony w chwili zatrzymania. We wtorek został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 4 lat pozbawienia wolności.

Lublin: 54-latka zatrzymana za handel ludźmi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE