Giełda Staroci i Antyków w Galerii Olimp w Lublinie. Na stoiskach znajdziecie mnóstwo perełek w stylu vintage! [ZDJĘCIA]

2022-12-09 22:50
Giełda Staroci i Antyków w Galerii Olimp w Lublinie
Autor: PW kolaż

Wyjątkowa biżuteria, garnki bułgarskie, niepowtarzalne ceramiczne naczynia i stos książek – to tylko przykładowe rzeczy, jakie można znaleźć na stoiskach podczas trwającej właśnie Giełdy Staroci i Antyków w lubelskiej Galerii Olimp. Zobaczcie na zdjęciach, jakie perełki oferują sprzedawcy!

Giełda Staroci i Antyków trwa przez cały weekend w holu Galerii Olimp. To dobra okazja, by poszukać niepowtarzalnego prezentu dla bliskich na zbliżające się święta. A u wystawców można znaleźć prawdziwe perełki! Na stoiskach znajdziecie zarówno coś dla fanów biżuterii, jak i ceramiki, w tym porcelanowe filiżanki czy talerze. Nie brakuje tu również ciekawych domowych gadżetów w stylu vintage. Znajdziecie tu także różnorodne figurki, garnki bułgarskie czy antyczne zegary. Coś dla siebie wybrać mogą ponadto miłośnicy książek oraz sztuki.

Zobaczcie naszą fotorelację:

Giełda Staroci i Antyków w Galerii Olimp potrwa do niedzieli (11 grudnia) włącznie. Wystawcy czekają na kupujących w godzinach pracy centrum handlowego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE