Czy Miłosz z Lublina wygra dzisiaj "Mam Talent!"? Wiemy co zaprezentuje

2022-11-26 17:49
Czy Miłosz z Lublina wygra dzisiaj Mam Talent!? Wiemy co zaprezentuje
Autor: zdjęcie nadesłane

13-letni Miłosz Bachonko z Lublina znalazł się w finale 14. edycji programu "Mam Talent!". Lubelski akordeonista powalczy dzisiaj o wygraną. Uważany jest za jednego z faworytów tej edycji.

Miłosz zachwycił jurorów w półfinale wykonując fragment skomponowanej przez siebie „suity”. Otrzymał od nich Platynowy przycisk i przeszedł bezpośrednio do finału.

- Udział w programie TVN „Mam Talent!” to przede wszystkim ogromna przygoda. Ta wielka scena pozwala mi oddać widzom moją pasję - mówi Miłosz Bachonko. - Akordeon to część mnie, tym bardziej, że w finale zagram kolejną moją kompozycję, tym razem w towarzystwie Orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie pod batutą Łukasza Sidoruka. Wierzę, że się spodoba publiczności i z całą pewnością liczę na Państwa głosy.

Miłosz Bachonko to wirtuoz akordeonu, kompozytor i laureat międzynarodowych konkursów. Gdy miał 5 lat rozpoczął swoją edukację muzyczną w zakresie gry na instrumencie. Od tamtego czasu skomponował wiele utworów instrumentalnych na akordeon.

W 2020 r. Miłosz wydał swoją debiutancka płytę, na której znajdują się jego autorskie kompozycje – trzyczęściowa Suita „AccoTocca” oraz „Toccata nr. 2 a-moll”. Poza grą na akordeonie uwielbia piłkę nożną.

Miłosza Bachonko na żywo w finale "Mam Talent!" zobaczycie już dzisiaj. Program startuje o godzinie 20:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE