Czekanie na lotnisku nie musi być nudne. W Lublinie powstał kącik zabaw

2022-09-28 11:06
Kącik zabaw na lubelskim lotnisku
Autor: zdj. PLL

Lubelski Port Lotniczy przygotował dla najmłodszych pasażerów niecodzienną poczekalnię. W terminalu powstały dwa kąciki zabaw. Przestrzenie nawiązują do tematyki latania i podróżowania.

To bardzo ważne dla naszych podróżnych, aby również w porcie lotniczym istniało miejsce dedykowane najmłodszym, stworzone z myślą o nich i dostosowane do ich potrzeb. Jestem przekonany, że da radość wszystkim, którzy będą mieli chęć z niego skorzystać – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin, Andrzej Hawryluk.

Projekt powstał we współpracy ze znanym szwedzkim sklepem wnętrzarskim. Przestrzenie pojawiły się w hali odlotów w strefie Schengen i Non Schengen.

Wśród produktów znajdziemy m. in. wytrzymałe drewniane ramy i lekkie pojemniki, idealnych rozmiarów krzesła i wytrzymałe stoliki. Uzupełnieniem wyposażenia są zabawki i artykuły plastyczne, które zapewnią dzieciom świetną zabawę w oczekiwaniu na kolejne przygody – wylicza Piotr Jankowski, rzecznik portu.

Autorem koncepcji jest projektant Mateusz Majewski. Sam projekt stworzony został we współpracy z projektantką Magdaleną Boguszewską. – Oprócz niezbędnych stolików, szafek i krzeseł najmłodsi znajdą w kącikach zabawy także artykuły do rysowania, kolorowanki i zabawki – dodaje Jankowski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE