Łomżyński teatr bez kolorowej iluminacji! Wszystkiemu winne...

2022-11-22 11:32
Łomżyński teatr bez kolorowej iluminacji! Wszystkiemu winne...
Autor: mszzz

Niestety, osoby, które lubiły wieczorową porą cieszyć oczy kolorową iluminacją na budynku Teatru Lalki i Aktora w Łomży, na razie nie będą mogły tego robić... Dlaczego? Odpowiedź w artykule.

Iluminacja Teatru Lalki i Aktora w Łomży została tymczasowo wyłączona. Kolorowe podświetlenie budynku zostało wyłączone z przyczyn niezależnych od teatru. Decyzja ta została podyktowana oszczędnościami.

Na niełatwą dla nas decyzję wpłynął przede wszystkim wzrost kosztów energii i ogólnej eksploatacji budynku, który wzmaga konieczność radykalnych oszczędności - przekazują władze łomżyńskiego teatru. 

Jednak władze teatru liczą na to, że w najbliższym czasie uda się, przynajmniej częściowo, przywrócić kolorowe podświetlenie.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się przynajmniej częściowo przywrócić funkcjonowanie iluminacji, gdyż stanowi niepodważalną ozdobę Naszego Teatru, jak i miejskiego krajobrazu w godzinach wieczornych - dodają władze teatru.

Łomżyński teatr bez kolorowej iluminacji! Wszystkiemu winne...
Autor: mszzz

Ale! Dobra informacja jest taka, że łomżyński teatr rozbłyśnie na święta.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE