Znamy zwycięzców polskiej edycji The Look Of The Year!

2022-09-18 23:25

Katarzyna Trela i Fabian Kosiński - oto zwycięzcy polskiej edycji prestiżowego konkursu modelingowego Look Of The Year. Finał odbył się w podziemiu łódzkiego Monopolis, gdzie zaprezentowało się ​szesnastu kandydatów.

- Ten sukces wiele dla mnie znaczy. Nie było łatwo, najpierw były castingi, później półfinał, aż wreszcie tygodniowe przygotowania do finału. Były treningi, choreografie, nauka mimiki, ale było warto - mówi Katarzyna Trela, zwyciężczyni konkursu.

- Modeling to wiele wyrzeczeń, ale ta wygrana wszystko rekompensuje. Emocje były bardzo duże bo nie wiedzieliśmy do końca gdzie ten finał się odbędzie. Wypadło na podziemny garaż w Monopolis i muszę przyznać że miało to niesamowity klimat. Jestem zadowolony z tego jak się potoczył dla mnie konkurs, moi znajomi też poradzili sobie świetnie - tłumaczy Fabian Kosiński.

- Jurorzy mieli na prawdę ciężko wytypować najlepszych. Poziom był bardzo wyrównany, tak na prawdę wszyscy zasłużyli na tę nagrodę, ale ktoś musiał ją wygrać. Mam nadzieję że wielu finalistów pokaże jeszcze na co ich stać i nieraz zobaczymy ich na wybiegach  - twierdzi Igor Włodarczyk, organizator.

Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie The Look Of The Year w 2022 roku.