Znak zodiaku a postanowienia noworoczne. Jakie łamiemy najczęściej?

2023-01-06 13:26
plany
Autor: Pexels

Każdego roku stawiamy sobie nowe postanowienia noworoczne. Najczęściej jednak nie udaje się ich w pełni zrealizować. Są ci, którzy wierzą, że w zależności od znaku zodiaku, łamiemy inne postanowienia. Sprawdź co nie spełnia się u Byka a co u Ryb.

Jakie postanowienia noworoczne najczęściej łamiemy?

Niemal każdy pod koniec roku robi sobie podsumowania swoich dotychczasowych osiągnięć czy wymyśla kolejne. Największą zmorą są jednak najczęściej noworoczne postanowienia, które zdarza się, że łamiemy bardzo szybko. Planujemy między innymi pozbycie się zbędnych kilogramów, zmianę pracy, ograniczenie alkoholu, słodyczy czy rzucenie palenia. Ale jak się okazuje, każdy znak zodiaku ma inne predyspozycje jeśli chodzi o łamanie postanowień noworocznych. 

Łamanie postanowień noworocznych. Baran, Byk i Bliźnięta

Postanowieniem noworocznym, które najczęściej nie dochodzi do skutku w przypadku Baranów to więcej snu. Najczęściej ten znak ma tyle spraw, że funkcjonuje niemal 24 godziny na dobę.

Natomiast jeśli chodzi o Byki, powinny znacznie więcej podróżować, bo to kochają. Najczęściej jednak z ich planów nic nie wychodzi. Pora to zmienić!

Co do Bliźniąt, z racji ich mało poukładanego życia, powinny stać się bardziej zorganizowane. Oczywiście nie ma nic złego w odrobinie szaleństwa, ale zdaniem horoskopów, jeśli Bliźniaki nic z tym nie zrobią, mogą się w swoim wewnętrznym bałaganie naprawdę pogubić.

Łamanie postanowień noworocznych. Rak, Lew, Panna

Przejdźmy do kolejnych znaków zodiaku. Raki nie potrafią szanować własnych granic, przez to każdego roku cierpią. W 2023 roku powinny zacząć w końcu myśleć o sobie.

Lwy z natury są bardzo towarzyskie i nie wyobrażają sobie świata bez social mediów. A ich nadmiar może zaszkodzić. Dlatego zawsze planują je ograniczać, ale niekoniecznie im się to udaje. Jeśli chcesz czerpać ze świata to co najlepsze, odłóż telefon Lwie.

Co do Panny, której zmęczenie często daje się we znaki, najważniejsze, aby zadbała o swój własny komfort i zaplanowała więcej czasu dla siebie. A naprawdę dobrze na tym wyjdzie.

Łamanie postanowień noworocznych. Waga, Skorpion, Strzelec

Wagi mają tendencję do wydawania pieniędzy i to w niezdrowych ilościach. Każdego roku obiecują sobie, że zaczną oszczędzać, ale im nie wychodzi. Ale jeśli nie chcecie zbankrutować, warto!

Skorpiony powinni więcej czytać książek, a mniej oglądać filmów. I tak od lat niestety im się nie udaje. Choć ciężko znaleźć chwilę, aby w spokoju poczytać, może to przynieść naprawdę dobry skutek.

Strzelce to imprezowicze. Ale powinni wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie dość. Dlatego postanowieniem, które od lat ignorują jest częstsze przebywanie w domu. Mają też skłonności do picia alkoholu, co powinni ograniczyć.

Łamanie postanowień noworocznych. Koziorożec, Wodnik, Ryby

Koziorożce powinni zdecydowanie zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Często jednak zdarza się, że pracują na wciąż, zapominając o najbliższych. A to oddala ich od siebie. Zawalcz o rodzinę!

Podobnie mają Wodniki, które powinny więcej czasu poświęcać swojej rodzinie. Jeśli tego nie zrobią, mogą naprawdę zostać sami. 

Zawalczyć o miłość powinny Ryby. Za bardzo skupiają się na innych aspektach życia i zapominają, że tuż za rogiem może czekać na nich ten jedyny/jedyna. Warto więc zrobić jednak ten pierwszy krok w kierunku miłości.

Pluszaki dla małych pacjentów Matki Polki. „Pomagają w tym najbardziej stresującym dla dziecka momencie”

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE