Zmiany w MPK Zduńska Wola. Duże ułatwienie dla pasażerów

2022-10-04 17:44
Zmiany w MPK Zduńska Wola. Duże ułatwienie dla pasażerów
Autor: Facebook MPK Zduńska Wola

Duże zmiany w MPK Zduńska Wola. Od października, posiadacze biletów miesięcznych mogą poruszać się wszystkimi autobusami, a nie tylko wybranymi jak do tej pory. Równocześnie ich cena nie uległa zmianie.

MPK Zduńska Wola wprowadza ważne zmiany dla pasażerów. Do tej pory bilet miesięczny był przypisany do konkretnej trasy. Znaczy to, że można było przemieszczać się tylko między konkretnymi punktami. Zdecydowano się to zmienić i wyjść naprzeciw klientom. Nowy bilet miesięczny upoważnia do korzystania ze wszystkich autobusów w granicach miasta i gmin, z którymi Miasto Zduńska Wola podpisało stosowne porozumienia.

– Chcieliśmy wyjść trochę bardziej do naszych pasażerów, do naszych klientów. Do tej pory była wpisywana trasa, jej początek i koniec. Pasażer mógł podróżować autobusami, które jeździły po tej trasie. Teraz będzie mógł wsiadać dowolną ilość razy, do dowolnych autobusów, które poruszają się po naszym mieście. Myślę, że to będzie większy komfort dla pasażerów – w rozmowie z Radio Łódź powiedział Michał Płatek, dyrektor MPK w Zduńskiej Woli.

Nowe migawki zostaną wprowadzone już niedługo, aktualnie trwają prace nad nimi. Jednak można jeździć według nowych zasad, posiadając stare bilety, które mają ważny znaczek (zakres uprawnionego przejazdu generuje cena znaczka).

Mimo znacznego rozszerzenia możliwości korzystania z biletów miesięcznych, ich cena nie ulega zmianie.

Artur z Łodzi i jego freestyle na skrzypcach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE