Żabka dowiezie zakupy w plener. Usługa już prawie w całej Polsce

i

Autor: pixabay

Zakupy

Żabka Jush dowiezie zakupy w plener. Usługa już prawie w całej Polsce

2023-06-14 15:42

Żabka Jush ma ciekawą ofertę wakacyjną. Użytkownicy aplikacji będą mogli korzystać z opcji dowozu zakupów w plener. Dodatkowo aplikacja ruszyła także z aktywacją konsumencką, polegająca na polowaniu na ukryte w przestrzeni miejskiej i sieci kody promocyjne.

Żabka Jush dowiezie zakupy w plener

Żabka Jush ruszyła właśnie z kampanią „Zamawiaj tam, gdzie się dzieje! Do domu i w plener”, która potrwa do końca wakacji. Dowozy w plener do niedawna były dostępne wyłącznie w Warszawie, ale teraz usługa pojawiła się także w innych miastach, będących w zasięgu aplikacji – Gdańsku, Sopocie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Piasecznie.

Zakupy można zamówić do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych danych miast, takich jak parki i plaże.

- Kurierzy dowiozą potrzebne zakupy nie tylko do domu czy biura, ale także wszędzie tam, gdzie spędza się lato w mieście - informuje biuro prasowe Żabka Jush. 

Poszukiwanie promocji w przestrzeni miejskiej

Oprócz dowozów w plener użytkownicy aplikacji będą mogli pobawić się w poszukiwaczy skarbów. 

- To pierwsza i jedyna taka akcja w kategorii skierowana do konsumentów na polskim rynku. Została ona oparta na klasycznym schemacie „poszukiwania skarbów”, w której użytkownicy muszą dotrzeć do danej lokalizacji by odnaleźć daną promocję. Dlatego, żeby z niej skorzystać trzeba zeskanować specjalny kod QR lub wpisać w aplikacji hasło umieszczone na kreacji - informuje Żabka Jush. - Kody oraz hasła zostały ukryte między innymi w rozsianych po całej Warszawie, Gdańsku i Krakowie billboardach, citylightach i plakatach. Dodatkowo znaleźć będzie można je w mediach społecznościowych aplikacji, a także w promocyjnych materiałach wykorzystywanych w internecie. Każdy z nich to inna zniżka, dzięki której użytkownicy zapłacą mniej za zakupy w usłudze. 

Jak podkreśla Żabka Jush, promocje będą regularnie aktualizowanie, dlatego warto wracać do odkrytych już miejsc. 

Czy wciąż opłaca się jeździć na zakupy do Niemiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE