Walentynki w Łodzi - tym razem... online. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców miasta?

2021-02-03 16:17
Walentynki
Autor: Pixabay.com

Pozamykane restauracje, kina i teatry... To będą pierwsze takie pandemiczne Walentynki. Jak w tej sytuacji poradzić mogą sobie łodzianie, chcący spędzić święto miłości w specjalny sposób?

Pomysły na Walentynki 2021: co można robić w Łodzi?

W tej wyjątkowej sytuacji łódzcy przedsiębiorcy ze wsparciem Łódzkiego Centrum Wydarzeń wychodzą naprzeciw potrzebom mieszkańców i organizują „Łódź, love!”. To trzy dni wypełnione muzyką na żywo, tańcem oraz zabawami transmitowanymi w sieci.

- Przygotowaliśmy trzy dni fajnej zabawy w domach łodzian - mówi Grzegorz Guzek, organizator łódzkich walentynek online. - W piątek będziemy mieli spotkanie z instruktorami tańca, którzy pokażą taniec w parach. Sobota natomiast to impreza klubowa, skierowana bardziej do grupy singli. Muzyka będzie klubowa, jednak ma nawiązywać do motywów miłosnych.

Będzie też smacznie. Lokalne kawiarnie i restauracje przygotowują specjalne dania dla zakochanych - łodzianie mogą zamówić je z dostawą do domu.

Aktualne informacje i transmisje na żywo znajdziecie na facebookowym profilu Łodzi.

Łodzianie zbudowali serce z monet. Wszystko dla WOŚP
Walentynki online! Jak będzie to wyglądać? Posłuchaj!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE