WOŚP w Łodzi. Prezydent Zdanowska posumowała tegoroczne licytacje. Bilet do Orientarium za 10 tys. zł! [ZDJĘCIA, AUDIO]

2021-02-03 11:51
Ponad 135 tys. złotych zebrano wczoraj na WOŚP w Lesznie. Ile w regionie?
Autor: hak, Radio Eska

Specjalny bilet do Orientarium za 10 tysięcy, lot nad miastem za 8,6 tys... Władze miasta podsumowały kwoty wylicytowane podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W środę, 3 lutego, w Urzędzie Miasta Łodzi, prezydent Hanna Zdanowska podsumowała charytatywne aukcje wystawione przez nią i wiceprezydentów podczas 29. finału WOŚP. Co takiego zostało sprzedane i za ile?

Największe wrażenie robi suma, za którą wylicytowany został złoty bilet do Orientarium. Za możliwość przedpremierowego zwiedzenia tego obiektu w towarzystwie prezydent Zdanowskiej, nabywca zapłacił 10 099 zł!

Za niewiele mniej, bo za 8,6 tys. zł "poszedł" wystawiony przez Adama Pustelnika - wiceprezydenta miasta - lot widokowy nad Łodzią. Szczęśliwemu nabywcy, podczas 30-minutowego lotu nad miastem, wiceprezydent opowie o ostatnich inwestycjach, oraz o tych, które wkrótce mają być zrealizowane.

Z kolei cenę 1,6 tys. zł osiągnął bilet na premierę "Pretty Woman" w łódzkim Teatrze muzycznym, wystawiony przez wiceprezydent Małgorzatę Moskwę-Wodnicką. To dwuosobowe zaproszenie obejmuje - oprócz premiery musicalu - również spacer po teatrze i możliwość uczestniczenia w próbie.

Łącznie, prezydent Hanna Zdanowska, zebrała podczas 29. finału WOŚP 23.564,12 zł.

Jeśli ktoś ma chęć uczestniczyć w licytacjach, a jeszcze tego nie zrobił - ma na to szanse. Niektóre z nich trwają do 14 lutego!

Podsumowanie WOŚP w Łodzi!
Parada Maluchów przejechała ulicami Łodzi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE