Tutaj można znaleźć miłość swojego życia! Speed Dating dla studentów w Łodzi

2020-02-24 15:14
Szybkie randki
Autor: P Strzelecka

Pomagają tym, którzy nie mogą znaleźć swojej drugiej połówki. ​Mowa o szybkich randkach dla studentów, które odbyły się w Łodzi. Po rozmowie trwającej 5 minut uczestnicy zaznaczali w specjalnym formularzu czy chcieliby spotkać się kolejny raz.

Te spotkania mogą pomóc w odnalezieniu prawdziwej miłości. W Łodzi zorganizowano Speed Dating dla studentów. Na czym polega takie spotkanie? Tłumaczy koordynatorka Paulina Strzelecka.

- Uczestnicy mają 5 minut na rozmowę, na dźwięk dzwonka Panowie zmieniają stolik. Na wstępie kobiety i mężczyźni dostają formularz, na którym zapisują, czy są zainteresowani kontynuowaniem znajomości. W ciągu dwóch godzin każdy rozmawia z każdym - mówi.

Na spotkaniu pojawili się studenci w przedziale od 24 do 29 roku życia, którzy powiedzieli nam, że nie mają czasu na szukanie miłości. Wynika to  głównie z dużej ilości pracy lub nauki na studiach albo doskwiera im samotność.

Na zainteresowanie drugiej osoby wpływa wiele czynników. Rozmowa musi się kleić. Panie zwracały uwagę na oczy, które według nich są zwierciadłem duszy. Panowie od swoich przyszłych partnerek oczekują wsparcia i działania w parze, a nie w pojedynkę.


Nie zapominajmy jednak, że miłość może spaść w każdym momencie i miejscu.

Więcej w materiale reporterki Eski Kingi Barygi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE