Ten motocyklista oszukał przeznaczenie! Niesamowity finał zderzenia z samochodem WIDEO

2022-06-17 15:58
Ten motocyklista oszukał przeznaczenie
Autor: Unsplash - Polícia SR - Bratislavský kraj/Facebook.com

Nagłe hamowanie, spora prędkość i zderzenie... Jednak finał jest zupełnie inny, niż możnaby się spodziewać. Ten mężczyzna na motocyklu może mówić o prawdziwym szczęściu. Policja udostępniła wideo z wypadku, który miał miejsce na zatłoczonej drodze. Motocyklista z impetem wjechał w tył hamującego auta. Jak potoczyły się dalsze wydarzenia? Czytaj w naszym artykule i zobacz na załączonym wideo.

Wypadek miał miejsce w czwartek, 16 czerwca, na słowackiej autostradzie D1, zaś wideo udostępnili tamtejsi policjanci. Widzimy na nim jadące jeden za drugim samochody. W pewnym momencie jeden z pojazdów hamuje - robią to więc także te, które poruszają się za nim. Nagle w kadr wjeżdża motocyklista, który nie zdążył wytracić prędkości.

Na nagraniu widać jak jednoślad uderza w tył samochodu. Motocyklista zaś wylatuje w powietrze i... ląduje na dachu auta! Siedzi tam wyraźnie zaskoczony takim obrotem sprawy.

Zobaczcie wideo:

- Z dotychczas uzyskanych informacji wynika, że ​​do zderzenia pojazdów doszło, gdyż kierowca motocykla BMW prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu - informują policjanci. - Po zderzeniu kierowca motocykla pozostał na dachu samochodu marki Hyundai.

Co ciekawe, motocyklista nie odniósł w wyniku zderzenia żadnych obrażeń.

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE