Pożegnanie Sylwii Kurzeli odbędzie się 6 października. Szczegóły uroczystości

2022-09-29 19:03
Sylwia Kurzela
Autor: arch. prywatne

Ostatnie spotkanie z Sylwią Kurzelą, wieloletnią dziennikarka i prezenterką łódzkiej Eski, odbędzie się w czwartek, 6 października, na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi.

Ostatnie pożegnanie Sylwii Kurzeli odbędzie się czwartek 6 października na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi, o godzinie 13.00.

Na to ostatnie z Kurzelką spotkanie nie przynoście tradycyjnych wieńców i wiązanek z szarfami. Przyjdźcie, tak jak chciała Sylwia, kolorowo ubrani, z bukietami barwnych, jesiennych kwiatów. Niech będzie pięknie, energetycznie i wzruszająco.

Sylwia Kurzela
Autor: Arch. prywatne

Sylwia Kurzela odeszła w nocy z niedzieli na poniedziałek (25-26 września). Był to ogromny cios dla rodziny, przyjaciół, kolegów z redakcji a także tysięcy łodzian, którym przez lata towarzyszyły jej głos i niepowtarzalny śmiech.

Nasza redakcyjna koleżanka i przyjaciółka, do końca bohatersko walczyła ze straszną chorobą. Nawet w momencie, gdy ta wydawała się brać nad nią górę - Sylwia nie poddawała się i dalej szła do przodu. Taka już była - nie zatrzymywała się nigdy i zawsze była gotowa do podejmowania wyzwań. Nieważne, czy była to praca, działalność społeczna, czy niesienie ulgi cierpiącym zwierzętom. We wszystko angażowała się całą sobą i dzięki temu pokochały ją całe rzesze ludzi.

Dziś każdy wie, że ESKA Łódź to Sylwia. Tak pozostanie już zawsze.

Pożegnajmy naszą Kurzelkę godnie i tak, jak ona tego pragnęła. Z nadzieją, że kiedyś wszyscy spotkamy się po Drugiej Stronie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE