Pożar autobusu komunikacji miejskiej w pobliżu dworca Łódź Fabryczna! Co się stało? Czy są ranni?

i

Autor: https://www.facebook.com/102836417979342/photos/a.103671854562465/715460570050254/ Zdjęcie poglądowe

Pożar autobusu komunikacji miejskiej w pobliżu dworca Łódź Fabryczna! Co się stało? Czy są ranni?

2023-02-04 12:21

W pobliżu dworca Łódź Fabryczna spłonął autobus zgierskiej komunikacji miejskiej. W momencie wybuchu pożaru w pojeździe znajdował się jedynie kierowca, który nie odniósł obrażeń. Na al. Rodziny Poznańskich wstrzymano ruch autobusów komunikacji miejskiej.

Pożar autobusu w Łodzi wybuchł w sobotę ok. godz. 10 na przystanku przy al. Rodziny Poznańskich - jednej z ulic w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Łódź Fabryczna. W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej.

W chwili wybuchu ognia w autobusie znajdował się tylko kierowca, który nie odniósł żadnych obrażeń. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w pojeździe.

Pożar autobusu komunikacji miejskiej w pobliżu dworca Łódź Fabryczna - UTRUDNIENIA

Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK) w Łodzi w związku z pożarem i akcją strażaków, wstrzymany jest ruchu autobusów na al. Rodziny Poznańskich na odcinku od al. Rodziny Scheiblerów do ul. Kilińskiego. Linie autobusowe 51, 53, 85 jadą od skrzyżowania Uniwersytecka/Narutowicza ulicami: Narutowicza, POW, Rodziny Poznańskich w kier. do Rodziny Scheiblerów; 57 - od skrzyżowania Uniwersytecka/Narutowicza ulicami: Narutowicza, POW, Rodziny Poznańskich, Kilińskiego,

Złodzieje robią, co chcą. Znów okradli wysiedloną kamienicę na Kamionku. Mieszkańcy załamują ręce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE