Polonez „przejedzie” przez Łódź. Wyjątkowy taniec w wykonaniu maturzystów

2023-01-17 19:37
Polonez „przejedzie” przez Łódź. Wyjątkowy taniec w wykonaniu maturzystów
Autor: Jakub Mazurkiewicz

Łódź obchodzi okrągłą rocznice nadania praw miejskich. Z okazji 600. „urodzin” maturzyści zatańczą poloneza na Piotrkowskiej. Wszyscy chętni mogą zgłosić się do udziału w tym wydarzeniu.

Rok 2023 jest szczególny dla Łodzi, ponieważ miasto obchodzi swoje 600-lecie. Z tej okazji zaplanowano wiele atrakcji, które będą cieszyły mieszkańców w ciągu całego roku. Jedna z nich odbędzie się już niedługo. Już 9 lutego łódzcy maturzyści zatańczą poloneza na Piotrkowskiej.

Jest to doskonała okazja na zwieńczenie pewnego etapu w życiu, w wyjątkowych okolicznościach. Polonez stał się symbolem zakończenia szkoły średniej i zbliżającego się egzaminu dojrzałości. Wszyscy zainteresowani maturzyści mogą się zgłaszać do udziału w „Polonezie dla Łodzi”.

Ciekawi tego wydarzenia łodzianie będą mogli je zobaczyć 9 lutego o godzinie 11. Maturzyści rozpoczną taniec koło ławeczki Tuwima.

Nowe sygnalizatory mają poprawić bezpieczeństwo na rondzie Sybiraków w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE