Ostatnie pożegnanie Sylwii Kurzeli. Wyjątkowa uroczystość pośród barwnych, jesiennych kwiatów [ZDJĘCIA]

2022-10-06 14:21

Dzisiaj na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi pożegnaliśmy Sylwię Kurzelę, wieloletnią dziennikarkę i prezenterkę łódzkiej Eski. W ostatnim pożegnaniu wzięli udział jej bliscy, przyjaciele, współpracownicy, a także łodzianie, którym przez lata towarzyszył jej absolutnie wyjątkowy głos.

Dziś na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi odbyło się ostatnie pożegnanie naszej redakcyjnej koleżanki Sylwii Kurzeli. To była niezwykle wzruszająca i wyjątkowa uroczystość wśród barwnych, jesiennych kwiatów. 

W ostatnim pożegnaniu Sylwii wzięli udział jej bliscy, przyjaciele, współpracownicy, a także łodzianie, którym przez lata towarzyszył jej głos i absolutnie niepowtarzalny śmiech.

Sylwia Kurzela odeszła w nocy z niedzieli na poniedziałek (25-26 września). Do końca bohatersko walczyła ze straszną chorobą. Taka już była - nie zatrzymywała się nigdy i zawsze była gotowa do podejmowania wyzwań. Nieważne, czy była to praca, działalność społeczna, czy niesienie ulgi cierpiącym zwierzętom. We wszystko angażowała się całą sobą i dzięki temu pokochały ją całe rzesze ludzi.

Ostatnie pożegnanie było takie jak ona – absolutnie wyjątkowe. Sylwio - byłaś, jesteś i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i naszej pamięci...

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE