Oni są poszukiwani przez łódzką policję. Rozpoznajecie którąś z tych osób?

i

Autor: Pixabay.com/mat. policji

Przestępcy POSZUKIWANI przez łódzką policję. Rozpoznajecie ich twarze? [ZDJĘCIA]

2021-02-18 16:53

Ci ludzie są poszukiwani przez policję województwa łódzkiego. Policjanci proszą o pomoc w ich identyfikacji i schwytaniu. Publikujemy zdjęcia i portrety pamięciowe sprawców przestępstw udostępnione przez policjantów z komendy wojewódzkiej. Zobaczcie, czy rozpoznajecie którąś z tych osób i czy możecie pomóc policji!

Włamania, oszustwa, kradzieże... policjanci z województwa łódzkiego poszukują sprawców przestępstw. Choć ich wizerunki zostały utrwalone na nagraniach monitoringu, ślad po nich zaginął.

Ponieważ internet jest najlepszą platformą komunikacji z ludźmi, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi udostępniają wizerunki przestępców na swojej stronie. W galerii dołączonej do niniejszego artykułu, znajdziecie osoby zamieszane w 20 przestępstw, którzy poszukiwani są przez policję województwa łódzkiego. Większość z nich miała miejsce w 2020 roku, choć znajdzie się już również kilka występków z bieżącego roku.

Na kolejnych slajdach znajdziecie opisy przestępstw, rysopisy poszukiwanych osób, a także zdjęcia i portrety pamięciowe tych ludzi.

Poza tymi informacjami, na slajdach znajdują się dane kontaktowe do komend prowadzących daną sprawę. Jeżeli rozpoznajecie którąś osobę uwiecznioną na slajdach, natychmiast zatelefonujcie pod podane poniżej numery!

Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony lodzka.policja.gov. Dostęp 16.02.2021 r.

Pożar na Bałutach w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE