Nie było klasówek, pytania przy tablicy i sprawdzania zeszytów. Tydzień ulgi dla uczniów łódzkich szkół! [AUDIO]

2021-05-17 16:32
Tydzień ulgi dla uczniów łódzkich szkół!
Autor: Ela Piotrowska

Dziś do szkół wrócili uczniowie starszych klas podstawówek czyli IV -VIII, oraz szkół średnich. Przez kolejne dwa tygodnie lekcje są w formie hybrydowej, a później już wszystkie zajęcia mają być stacjonarne.

Było mnóstwo emocji i radość większa niż przed rozpoczęciem wakacji. Starsi uczniowie wrócili na lekcje stacjonarne, ale w systemie hybrydowym. W wielu łódzkich szkołach było dziś wesoło i energetycznie, w miarę możliwości zaplanowano zajęcia na świeżym powietrzu.

Tydzień ulgi dla uczniów łódzkich szkół!
Autor: Ela Piotrowska

Uczniowie i nauczyciele podkreślali, że pierwszy dzień w szkole był na luzie, bez stresu ​i strachu o stopnie, czy o rozliczanie z nauki online. Po ponad półrocznej przerwie powrót jest spokojny, wszyscy są nastawieni na relacje i integracje. W wielu placówkach jest tzw tydzień ulgi, czyli bez klasówek i pytania.

Tydzień ulgi dla uczniów łódzkich szkół!
Autor: Ela Piotrowska

Jaki był ten pierwszy dzień w łódzkich szkołach? Ela Piotrowska była w SP nr 34 na Widzewie i w Zespole Szkół Rzemiosła na Żubardzkiej. Posłuchajcie:

Uczniowie wrócili na zajęcia stacjonarne
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE