Andels

i

Autor: Autorstwa Cyboreg - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41813332

Ranking

W tych łódzkich hotelach wypoczniesz najlepiej! Oto ranking TripAdvisor

2023-06-14 15:52

Który hotel w Łodzi jest najlepszy? Z pewnością ile osób, tyle opinii. Sprawdziliśmy jednak, które miejsca najlepiej wypadają w rankingu portalu TripAdvisor. Szczegóły w naszej galerii poniżej.

TripAdvisor to platforma zbierająca opinie o przedsiębiorstwach turystycznych, takich jak hotele, pensjonaty, restauracje oraz inne firmy związane z podróżami. Zarejestrowanych polskich użytkowników jest już ponad milion! Co istotne, portal nie bazuje jedynie na suchych opiniach podróżnych. Na stronie można zobaczyć również autentyczne zdjęcia wykonane przez użytkowników.

Tripadvisor. Ranking łódzkich hoteli 

W Łodzi liczby miejsc do spania są setki. Mamy do wyboru zarówno ekskluzywne hotele ze SPA, hostele czy prywatne mieszkania. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający podróżnik, znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. A wciąż budowane są nowe miejsca.

Sprawdziliśmy, które hotele w Łodzi uważane są za najlepsze, według użytkowników TripAdvisor. Jesteście też ciekawi?

Przejdźcie do galerii, żeby zobaczyć 10 najlepszych hoteli w Łodzi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE