max burgers

i

Autor: Łódź.pl/ FOT. MAX Premium Burgers FB

Restauracje

MAX Premium Burgers w Łodzi! Wiemy, kiedy otwarcie!

2023-04-18 16:31

Już niedługo w Łodzi pojawi się szwedzki odpowiednik Mc Donald's. MAX Premium Burgers, bo o nim mowa, niewątpliwie zadowoli każdego fana mięsa, ale i nie tylko. Kiedy oficjalne otwarcie i gdzie będzie się znajdować restauracja? Sprawdźcie.

W Łodzi powstaje MAX Premium Burgers. Lokalizacja

MAX Premium Burgers szwedzka restauracja posiadająca 183 lokale w pięciu krajach. W ostatnim czasie marka intensywnie inwestuje w Polskę, ponieważ to właśnie tu co chwilę pojawiają się nowe lokalizacje sieciówki. Obecnie skorzystać z oferty możemy w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Radomiu oraz w Poznaniu. Ale to nie koniec. Już wkrótce MAX Burgers pojawi się także w Łodzi!

Przy al. Śmigłego-Rydza w Łodzi stanął już budynek nowej restauracji. Trwają ostatnie prace wykończeniowe przygotowywanie terenu wokół. Burgery będzie można kupić tuż obok stacji benzynowej Shell przy skrzyżowaniu z ulicą Przybyszewskiego.

MAX Premium Burgers w Łodzi. Kiedy otwarcie?

Kiedy w końcu będziemy mieli okazję skosztować menu MAX Premium Burgers? W Łodzi restauracja otworzy się już 18 kwietnia 2023 roku. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 10:00.

MAX Premium Burgers. Co znajdziemy w menu?

W ofercie MAX Burgers znajdziemy znane fast foodowe klasyki, czyli różnego rodzaju burgery wołowe i z kurczakiem, frytki czy skrzydełka z kurczaka. Ale to nie wszystko. Restauracja serwuje również wiele pozycji wege i wegan. Wśród nich jest m.in. Plant Beef Burger, burger z halloumi, Cripsy no Chicken Burger czy Crispy no Chicken Nuggets. Z pewnością więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ile wydajemy na energię zasilającą sprzęty domowe?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE