Łódź. Zrobił zdjęcie kobiecie w przebieralni na basenie

2022-01-27 13:58
Policja
Autor: pixabay.com Policja

Przed sądem stanie 25-latek, który zrobił zdjęcie nieznajomej kobiecie w przebieralni jednej z pływalni w Łodzi. Zatrzymany sfotografował 20-latkę z sąsiedniego boksu i nie umiał wytłumaczyć swojego zachowanie. Grozi mu za to nawet 5 lat więzienia.

Nietypowym zgłoszeniem zajmowali się funkcjonariusze z IV Komisariatu Policji w Łodzi.

Wynikało z niego, że klient kąpieliska na Polesiu zrobił zdjęcie kobiecie, gdy ta korzystała z przebieralni.

"Jak się okazało, 20-latka weszła do przebieralni i w pewnym momencie zauważyła rękę z telefonem komórkowym wystającą spod ścianki sąsiedniego boksu. Kobieta ubrała się i poczekała przed drzwiami tego boksu. Kiedy wyszedł z niego mężczyzna, zapytała dlaczego zrobił jej zdjęcie. Mężczyzna nie odpowiedział i tylko się zaśmiał" – wyjaśniła mł. asp. Kamila Sowińska z łódzkiej policji.

Pokrzywdzona wezwała pracowników ochrony i policję, którzy zatrzymali mężczyznę. 25-letni łodzianin przyznał się do winy, lecz nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

Teraz odpowie za nie przed sądem. Prokuratura przedstawiła mu bowiem zarzut utrwalenia wizerunku nagiej osoby, za co grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pierwsza robokelnerka w Łodzi!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE