Nocny pożar i straż

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Koszmarny finał nocnego pożaru w Toruniu. Nie żyje właścicielka mieszkania / Zdjęcie ilustracyjne

Łódź. Wielki pożar hurtowni zabawek. 50 strażaków w akcji

2021-12-26 19:31

Ponad 50 strażaków walczy z pożarem, który wybuchł w hurtowni zabawek w Łodzi – poinformowała w niedzielę wieczorem Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali w niedzielę przed godz. 18. Ogień pojawił się w hali magazynowej o powierzchni 50x25 m w hurtowni zabawek przy ul. Pojezierskiej 90.

"Ogniem objęta jest cała hala magazynowa. Strażacy podejmują działania, aby zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia na budynek biurowy" – poinformowały służby prasowe Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Sytuacja pożarowa jest jeszcze nieopanowana.

Na miejscu z ogniem walczy 54 strażaków PSP i OSP. W akcji uczestniczy 14 samochodów, w tym cysterna gaśnicza.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pikieta pracowników łódzkich uczelni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE