ŁKS z nowym inwestorem. Możliwe zmiany jeszcze w tym roku

2022-12-09 13:08
ŁKS z nowym inwestorem. Możliwe zmiany jeszcze w tym roku
Autor: Jakub Mazurkiewicz

Mimo coraz lepszej sytuacji finansowej Łódzkiego Klubu Sportowego, wciąż poszukiwane są rozwiązania, które mogą ją poprawić. Dlatego możliwe, że jeszcze w tym roku w spółce pojawi się nowy akcjonariusz.

ŁKS coraz lepiej sobie radzi pod względem finansowym, mimo tego klub wciąż szuka nowych rozwiązań, które wzmocnią budżet. Większe przychody mogą się już niedługo przydać , ponieważ klub ma ambicje, aby w przyszłym sezonie dobrze pokazać się w piłkarskiej Ekstraklasie. Aktualnie ŁKS ma trzech inwestorów, a najwięcej udziałów posiada Tomasz Salski. Wcześniej był prezesem klubu, ale około rok temu przekazał tę funkcję Jarosławowi Olszowemu, pod którego wodzą sytuacja finansowa wygląda coraz lepiej.

Rozwiązaniem pewnych problemów miałby być nowy właściciel lub akcjonariusz. Jak podaje Łódzki Sport, nie będzie to polegało na całkowitym przejęciu klubu, tylko na odkupieniu od pozostałych części ich udziałów. Szczegóły jeszcze nie są znane, ale możliwe, że nowa postać może nawet zostać większościowym udziałowcem.

Portal Łódzki Sport podał nazwę firmy, która potencjalnie może zainwestować w ŁKS, jednak jej przedstawiciele stanowczo temu zaprzeczają. Nadal nie wiemy więc, kim może być potencjalny inwestor.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE