Kolejna tania linia lotnicza wchodzi do Polski. Pierwsze loty w czerwcu

i

Autor: pixabay

Podróże

Kolejna tania linia lotnicza wchodzi do Polski. Pierwsze loty w czerwcu

2024-02-17 10:25

Nowa tania linia lotnicza wkracza do Polski. Tym razem jest to największy niskobudżetowy przewoźnik z Bliskiego Wschodu, czyli AirArabia. Pierwsze loty będą realizowane od czerwca. Wiadomo, ile będą kosztować.

Kolejna tania linia lotnicza wchodzi do Polski

AirArabia to największa tania linia lotnicza na Bliskim Wschodzie. Przewoźnik działa na rynku od 2003 roku. Dysponuje flotą 44 samolotów, które obsługują 96 tras. Teraz do siatki połączeń dołączy kolejny rejs, ponieważ AirArabia wkracza do Polski. Jak na razie przewoźnik zapowiedział uruchomienie połączenie pomiędzy Krakowem a Szardżą, czyli jednym z siedmiu emiratów tworzących ZEA.

Polacy zyskają nowe połączenie do ZEA. Jakie będą ceny?

Loty na trasie Szardża- Kraków zostaną zainaugurowane 29 czerwca i będą realizowane codziennie w okresie wakacyjnym (do 1 września). Jak zapowiada przewoźnik, ceny biletów w jedną stronę mają się zaczynać od 1799 dirhamów ZEA, czyli od 1969 złotych

Dzięki temu połączeniu Polacy zostają dodatkową możliwość dotarcia nie tylko do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także z przesiadką do Tajlandii, Indii czy na Sri Lankę.

To najpiękniejsze plaże na świecie. "Trafią prosto na Twoją listę marzeń"

"Widziałem kłęby gęstego dymu nad lasem". Wspomnienia katastrofy lotniczej w Lesie Kabackim