walentynki

i

Autor: Pexels

miłość

Filmy na Walentynki. Te tytuły są idealne na romantyczny wieczór we dwoje

2024-01-26 14:26

Wielkie święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W tym czasie, szczególnie płeć damska, lubi oglądać filmy romantyczne. Stworzyłam subiektywną listę filmów, które są idealne na romantyczny wieczór we dwoje. Sprawdź, czy znalazł się na niej Wasz faworyt.

Walentynki. Kiedy obchodzimy?

Przed nami najbardziej romantyczny dzień w roku. 14 lutego obchodzimy walentynki, czyli święto zakochanych. Choć w Polsce nie jest to święto na taką skalę jak np. w Stanach Zjednoczonych, coraz więcej osób chętnie je obchodzi.

To właśnie w walentynki najczęściej decydujemy się powiedzieć drugiej osobie, że ją kochamy, wysyłamy listy miłosne czy udajemy się na wyjątkowe randki. W restauracjach przygotowywane są walentynkowe dania, w kinach możemy obejrzeć komedie romantyczne lub wziąć udział w walentynkowych maratonach. Nie brakuje też prezentów dla drugiej połówki.

Co ciekawe, w tym roku walentynki wypadają również w Środę Popielcową.

Filmy idealne na walentynki

Planujesz spędzić czas ze swoją drugą połówką oglądając filmy? Na tę okazję koniecznie wybierz coś romantycznego. Specjalnie dla Was przygotowałam subiektywną listę najlepszych produkcji na wieczór walentynkowy. Znalazły się tu zarówno wyciskacze łez, jak i kryminały czy dramaty z dużą ilością miłości.

Najciekawsze propozycje filmowe znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Jak Bronisław Cieślak został porucznikiem Borewiczem? Historia z Koprem