Eska Summer City: pyszna zabawa z Cochise Burger!

2022-08-04 14:13

Lato to czas dobrej zabawy! Nic tak nie kojarzy się z odpoczynkiem jak muzyka i oczywiście pyszne jedzenie. Czego warto spróbować, by poczuć odrobinę wakacyjnego luzu? Skuście się na coś smacznego i soczystego w Cochise Burger! Jesteście w podróży? Teraz Autobus Cochise stoi również w Mielnie na deptaku!

Wakacyjny czas szaleństwa trwa! By w pełni cieszyć się latem, zadbajcie o wasze żołądki - by były pełne i usatysfakcjonowane. Wybierajcie tylko jedzenie najwyższej jakości z obsługą, która zawsze chętnie doradzi w wyborze i obsłuży z szerokim uśmiechem. COCHISE jest siecią burgerowni istniejących na rynku od 2017r. Nazwą nawiązuje do imienia jednego z największych indiańskich wodzów Ameryki, a ich dewizą jest zaspokajanie najbardziej wybrednych podniebień miłośników prawdziwej wołowiny!

Cochise Burger to cztery restauracje w Łodzi, a w każdej czekają na was przysmaki na większy i na mniejszy głód. Jeśli wasz żołądek zaburczy w czasie wielkiej letniej imprezy, to możecie skorzystać z usług Cochise Night! Burgery przyjadą nawet do pierwszej w nocy!

  • Cochise Centrum - Piotrkowska 209 Łódź + Cochise Night pod tym samym adresem.
  • Cochise Sacharowa - Andrzeja Sacharowa30 - Łódź - Dąbrowa
  • Cochise Umińskiego - Władysława Umińskiego 12 Łódź - Widzew
  • Cochise Kusocińskiego - Kusocińskiego 67 Łódź - Retkinia

Burger na każdą okazję

Czy jest coś lepszego niż tort urodzinowy? Okazuje się, że tak! To burgerowy tort urodzinowy, który pokochają wszyscy! Podzielić się nim możecie z rodzina czy przyjaciółmi, a zamówienie z pewnością zaskoczy solenizanta.

ESC łączy siły z Cochise Burger 

Spotkanie ze znajomymi, rodzinna posiadówa, grill, domówka nasza ekipa zrobi Wam niezapomniany wjazd na chatę! Piszcie z kim imprezujecie, gdzie i kiedy mamy przyjechać, zgłoszenia: imprezy@eska.pl.

Więcej informacji znajdziecie też również na https://www.facebook.com/cochiselodz/

ESKA SUMMER CITY
Cochise Burger
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe
Eska Summer City: pyszna zbaawa z Cochise Burger!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE