Duży pożar w zakładzie koło Opoczna. 18 zastępów straży w akcji!

2021-11-23 14:30
Straż Pożarna w akcji
Autor: AndrzejRembowski/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

Pali się hałda opon w zakładzie przetwórstwa gumy w Sławnie (pow. opoczyński). Na miejscu pracuje 18 jednostek straży pożarnej. Sytuacja pożarowa nie jest opanowana.

"Około godz. 12.30 wybuchł pożar na hałdzie opon w zakładach przetwórstwa gumy w Sławnie (pow. opoczyński). Ogień objął dwie trzecie składowiska. Nikt nie został poszkodowany, jednak sytuacja pożarowa pozostaje nieopanowana" - powiedział oficer prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi Jędrzej Pawlak.

W akcji gaśniczej bierze udział 18 jednostek straży. Z Łodzi wyruszyła na miejsce także grupa operacyjna komendy wojewódzkiej PSP.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pingwiny wróciły do łódzkiego zoo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE