Decyzja sądu po trzech latach. Śląsk jest zobowiązany zapłacić Widzewowi

2022-12-14 15:18
Decyzja sądu po trzech latach. Śląsk jest zobowiązany zapłacić Widzewowi
Autor: widzew.com

Po trzech latach od wydarzenia wydano wyrok w sprawie zachowania kibiców na meczu Widzew Łódź – Śląsk Wrocław. Według decyzji zespół ze Śląska jest zobowiązany do zapłacenia odszkodowania.

Zapadł wyrok w sprawie zachowania kibiców na meczu Widzew Łódź – Śląsk Wrocław z 2019 roku. Wtedy jeszcze Widzew grał w drugiej lidze, a spotkanie odbyło się w ramach Pucharu Polski. Drużyny nie miały wtedy okazji, aby regularnie ze sobą grać. Dlatego niepałający do siebie sympatią kibice dali się mocno we znaki. Przyjezdni do Łodzi kibice Śląska od początku utrudniali rozgrywanie meczu. Odpalali race, a nawet rzucali je na boisko w stronę piłkarzy. Zebrana licznie policja musiała interweniować, pojawiła się nawet armatka wodna.

Niedawno zapadła decyzja w sprawie zachowania kibiców na meczu, którą orzekł sąd. Poinformował o niej rzecznik prasowy łódzkiej drużyny.

Zadowolenie z takiego przebiegu spraw wyrazili kibice Widzewa w komentarzach pod postem.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE