Ceny na łódzkim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Sprawdź, ile kosztują poszczególne produkty. Jest drogo?

2022-12-22 15:39

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy już zamienił Piotrkowską w najbardziej świąteczną ulicę w mieście. Postawiono wiele domków handlowych z różnorodnym asortymentem. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za poszczególne produkty.

Wzdłuż ulicy Piotrkowskiej już stoją zabudowania gotowe na Bożonarodzeniowy jarmark. Ich wystawy, przez swoją różnorodność, przyciągają oczy przechodzących. Wiele z nich posiada asortyment znany z poprzednich lat, ale można też natrafić na nowe stoiska.

Dużym zainteresowaniem cieszą się domki z jedzeniem, a tego jest naprawdę sporo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i nie opuści Piotrkowskiej głodny. Ceny poszczególnych towarów w tym roku prezentują się następująco:

- gorąca herbata: 10 – 14 zł,

- pierogi: 23-25 zł,

- pierniki: 10-15 zł,

- grzaniec: 12-13 zł za 250 ml, 25 zł za 50 ml,

- smalec: jego cena waha się między 10 a 20 zł. Zależy od pojemności pudełka i składu samego smalcu,

- ciasta: ok. 59 zł za kg.

Na miejscu można znaleźć wiele rozmaitych rzeczy, nie tylko tych do jedzenia. Nikt nie przejdzie obojętnie obok kolorowej biżuterii, ozdób świątecznych czy innych dodatków. Dlatego w tym roku zdecydowanie warto odwiedzić tę strefę. Domki są otwarte w godz. 11:00–19:00, a w soboty i niedziele w godz. 12:00–21:00.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE